מתעניינים במסגרות לתיכון? מחפשים מקום שיספק לכם חוויית לימוד מעמיקה ומעשירה? תיכון כפר הנוער עיינות הוא בית ספר איכותי המשתייך לכפר הנוער עיינות. בבית הספר שלנו לומדים תלמידים מכל רחבי הארץ ואף עשרות תלמידים יהודים מהתפוצות. כל אלו זוכים ליהנות מהאיכויות הרבות שיש לבית הספר להציע. בית הספר התיכון שלנו ידוע בשל תשומת הלב שהוא נותן לכל אחד מהתלמידים, ומסייע להם למצות את הפוטנציאל שלהם ולאפשר להם להגיע רחוק בלימודים אקדמיים.

אצלנו בתיכון כפר הנוער עיינות תקבלו למידה איכותית שתוביל אתכם להישגים גבוהים ותיבנה אצלכם מנהיגות. בבית הספר התיכון שלנו יונחלו לתלמידים ערכים של מעורבות חברתית, דרך ארץ וכבוד, סובלנות ושמירה על איכות הסביבה.

בבית הספר מבחר מסלולים לבגרות מלאה עם מגמות ייחודיות כמו לימודי תזונה וספורט, לימודי ביולוגיה, לימודי כימיה ומגמת דיפלומטיה ותקשורת בין לאומית.

מגמות מיוחדות בבית הספר התיכון בכפר הנוער עיינות

אצלנו בבית הספר תיכון כפר הנוער עיינות ישנן מגמות ומסלולי לימוד מגוונים ומרתקים. בין השאר תוכלו לבחור במסלול של 5 יחידות בלימודי תזונה וספורט. במסגרת לימודים אלו התכנים הלימודיים יעסקו, בין השאר, בכימיה וביולוגיה הרלוונטיים לנושא התזונה.

מגמה מרתקת נוספת היא מגמת דיפלומטיה ותקשורת בין לאומית. הלימודים במגמה חדשנית זו נעשים בשפה האנגלית, ברמה גבוהה יותר מהאנגלית שנלמדת בלימודים ל-5 יחידות. במסגרת מגמת דיפלומטיה לומדים התלמידים גם ניהול ויישוב סכסוכים, ומפתחים מיומנויות כמו תקשורת בין אישית ויכולות מנהיגותיות.

מגמות נוספות: ביולוגיה וכימיה

בית הספר דוגל במצוינות ולכן מספק לתלמידים אפשרות ללמוד במגמות שיסייעו לכם להגיע רחוק. אצלנו בתיכון כפר הנוער עיינות תוכלו ללכת למסלול של לימודי ביולוגיה ולימודי כימיה. בגרות בתחום זה חשובה מאוד לצורך קבלה ללימודים גבוהים בתחומים שונים הקשורים בביולוגיה. זה יכול להיות, כמובן, לימודים עבור תואר בביולוגיה, אבל גם בתחומי רפואה ומקצועות פארא-רפואיים כתזונה, פיזיותרפיה סיעוד ועוד שלל מקצועות מסוג זה מומלץ לעשות בגרות במגמת ביולוגיה כדי להתקבל למוסד הלימודים האקדמי בו תרצו ללמוד.

אתם סקרנים מטבעכם? רוצים להכיר את העולם שבו אנחנו חיים? מגמה נוספת לבגרות שתיקח אתכם צעד אחד קדימה בדרך ללימודים גבוהים היא מגמת כימיה. לימודי כימיה יכולים להיות מאתגרים ומהנים ולהעשיר את חייכם. אתם מוזמנים לבית הספר שלנו ולבחור את התחום שמעניין אתכם.